Χρειάζεσαι να δεις έναν επαγγελματία υγείας άμεσα;

Ξεκίνα τη βιντεοκλήση με έναν ειδικό μέσα σε 5 λεπτά.

  • Γενικά θέματα
  • Υποβλήθηκε 18/08/2024

Καλησπέρα σας. Εδώ και λίγο καιρό νιώθω πόνο στα πόδια κυρίως στη γάμπα και προς τα κάτω . Επίσης έχω αρκετές μελανιές στα πόδια και κάποιες στα χέρια..δεν ξέρω αν συνδυάζονται τα συμπτώματα αυτά ή αν είναι μεμονωμένα . Απλά τα αναφέρω και τα δύο ..είχα κάνει εξετάσεις αίματος τον Ιούνιο που όλες ήταν καλές εκτός από τη φεριτινη που ήταν χαμηλή. Επειδή φοβόμουν ξανά έκανα πάλι τώρα εξετάσεις αίματος γενικές ( και ταχύτητα και crp καθώς και μια εξέταση για την πήξη του αίματος). Όλες βγήκαν φυσιολογικές. Φοβάμαι όμως, γιατί έψαξα στο ίντερνετ ότι είναι λευχαιμία και έχω πανικοβληθεί.

1 ειδικός απάντησε

  • Χωρίς να πανικοβαλεστε , καθώς η λευχαιμία δεν είναι η πιο συχνή πάθηση που μπορεί να προκαλέσει τέτοια ενοχλήματα, να επισκεφθείτε τον παθολόγο σας να σας εξετασει

    Αλαφροπάτης Ηλίας

    Ορθοπαιδικός - Ορθοπαιδικός Χειρουργός

    Εύοσμος

Ρώτα τους ειδικούς μας

Υποβολή ερώτησης
Λάβαμε την ερώτησή σου

Η ερώτηση δεν υποβλήθηκε

Οδηγίες υποβολής ερωτήσεων
  • Επιτρέπονται

  • Δεν επιτρέπονται

Πώς λειτουργεί;

Βλέπεις τις απαντήσεις

Χρειάζεσαι να δεις έναν επαγγελματία υγείας άμεσα;

Ξεκίνα τη βιντεοκλήση με έναν ειδικό μέσα σε 5 λεπτά

Mobile Image

Χρειάζεσαι να μιλήσεις με έναν επαγγελματία υγείας άμεσα;

Πάρε άμεση καθοδήγηση από έναν ειδικό τώρα!

Mobile Image
success envelop Λάβαμε την ερώτησή σας!

Θα σας στείλουμε ένα email όταν απαντήσει κάποιος ειδικός.