• Δίπλωμα Οδήγησης
  • Υποβλήθηκε 21/05/2023

Πώς βγάζω δίπλωμα οδήγησης, χωρίς να εχω βιβλιάριο ασθενείας....!!! Ευχαριστώ.

6 ειδικοί απάντησαν

  • Καλημέρα . Πολλές φορές μας έχει συμβει , απλά αφήνουμε κενό το κομμάτι που αναφαίρεται το βιβλιάριο , για περισσότερες λεπτομεριες καλό θα ήταν να ρωτήσετε το υπουργείο μεταφορών . Για να δοθεί ένα ποιστοποιητικο από μας πάντως δεν χρειάζεται το βιβλιάριο . Ταυτότητα , δίπλωμα (εφόσον είναι ανανέωση ) .

    Φιλίπ Γκαμπριέλα - Μόνικα

    Οφθαλμίατρος

    Πλάκα

  • πηγαινετε σε ενα οφθαλμολογικο ιατρειο με το αμκα σας και τα γυαλια σας (αν φορατε), αρκει αυτο

    Dr Καϊάφας Κωνσταντίνος

    Οφθαλμίατρος

    Πάτρα

  • με αμκα

    Δαγδελένης Π. Αναστάσιος (Απενεργοποιημένος λογαριασμός)

    Οφθαλμίατρος

    Λιβαδειά

  • Κανοντας εξετασεις αιματος και προσκομιζοντας τις στο γιατρο που θα σας δωσει το πιστοποιητικο.

    Καψαλάκη Γεωργαντά Θεοδούλη

    Οφθαλμίατρος

    Νέο Ψυχικό

  • Δεν χρειαζεται βιβλιαριο ασθενειας.Το αμκα και η ταυτοτητα ειναι αρκετα

    Κόκκορης Ιωάννης

    Οφθαλμίατρος

    Παλαιό Φάληρο

  • Το βιβλιάριο υγείας δεν είναι απαραίτητο για βεβαίωση διπλώματος οδήγησης.
    Πάντα στη διάθεσή σας!

    Κάππος Νικόλαος

    Οφθαλμίατρος

    Κηφισιά